Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce sunt prietenii?

4 participanți

In jos

Ce sunt prietenii? Empty Ce sunt prietenii?

Mesaj Scris de Johnny Sam Feb 05, 2011 2:29 pm

O intrebare pe care am adresat-o la foarte multi oameni,
Ce sunt prietenii?


Pentu mine prietenii sunt persoanele in care am incredere ,persoanele pe care ma pot baza.Sunt acei oameni care te ajuta fara sa le-o ceri . Sunt oameni care se simt bine cu tine si nu pentru banii.

Johnny
Johnny
Administrator
Administrator

Mesaje : 1295
Inscris : 31/07/2010

https://vips-area.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ce sunt prietenii? Empty Re: Ce sunt prietenii?

Mesaj Scris de LickShot Sam Feb 05, 2011 2:36 pm

prietenii...sunt acei oameni care te ajuta fara sa le-o ceri....sunt acei oameni care se trezesc la ora 2 noaptea doar ca sa bea cu tine Smile)
Prietenii sunt cei care te ajuta in situatii fara scapare,in situatii de criza,neconditionat.

Va asteptati la ceva mai "filozofic"?Smile)) sa va vad pe voi Smile)
LickShot
LickShot
Top Poster
Top Poster

Mesaje : 197
Inscris : 05/02/2011

Sus In jos

Ce sunt prietenii? Empty Re: Ce sunt prietenii?

Mesaj Scris de TiSsA Sam Feb 05, 2011 4:23 pm

Prietenii ?! Prietenii sunt ca si ochelarii, iti dau un aer inteligent, dar se zgarie usor, si te mai si obosesc;
De asemenea prietenii (adevarati) sunt acele fiinte calde care ne indruma,ne dau sfaturi si se bucura de norocul nostru.
TiSsA
TiSsA
Membru
Membru

Mesaje : 87
Inscris : 01/02/2011

Sus In jos

Ce sunt prietenii? Empty Re: Ce sunt prietenii?

Mesaj Scris de Florin Sam Feb 26, 2011 10:52 am

Pentu mine prietenii sunt persoanele in care am incredere ,persoanele pe care ma pot baza.Sunt acei oameni care te ajuta fara sa le-o ceri . Sunt oameni care se simt bine cu tine si nu pentru banii sau influenta ta(in unele cazuri) . Sunt oameni cu care te simti bine .Sunt acei oameni care se trezesc noaptea sa iti tina capul pe umarul lor. Dar asta nu inseamna ca doar ei trebuie sa faca aceste lucruri ci si eu trebuie sa fac aceste lucruri.
Eu tin foarte mult la prieteni mei si tin sa am cat mai multi prieteni. Recunosc ca au fost momente cand am suferit din cauza lor ,dar am aflat ca fara ei nu pot trai.
Pot sa spun ca am foarte multi prieteni ,dar foarte multi is doar cu numele. Imi spun ce buna prietena sunt pentru ei , ca nu stiu ce s-ar face fara mine,dar daca eu am nevoie de ei ma lasa balta si pun inainte interesele lor. Dar nu m-am suparat pe ei ,pentru ca am acceptat acest lucru. imi place foarte mult sa-i ascult cand au probleme si sa-i ajut .Cand fac acest lucru stiu ca am un rost pe acest pamant.
Dar ma bucur ca am gasit un baiat pe care il pot numi cu adevarat prieten.
Florin
Florin
Membru
Membru

Mesaje : 52
Inscris : 22/02/2011

Sus In jos

Ce sunt prietenii? Empty Re: Ce sunt prietenii?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum